Když pořádnej stan…

…tak jedině od nás

Pronájem

„Párty stan“ je ideální pro pořádání různých akcí jako např. oslavy, srazy, zahradní slavnosti, setkání rodáků, poutě, dostihy, firemní výročí nebo jako jednací stan na výstavních akcích, atd.

Kapacita stanu je cca. 100 – 120 osob v klasickém uspořádání včetně stolů a lavic. Při uspořádání pouze s lavicemi je kapacita stanu cca. 200 osob.

POVĚTRNOSTNÍ PODMÍNKY

Střecha stanu včetně boků je z kvalitního pevného materiálu, je možno jej úplně uzavřít, nechat jednu stranu otevřenou nebo oplachtovat pouze střechu aby vás ochránila před sluníčkem.

KVALITNÍ KONSTRUKCE

Kvalitní a odolná konstrukce je vyrobena s hliníkových silnostěnných profilů, takže je lehká, ale při ukotvení do země je i vysoce odolná proti nepříznivým vlivům.

Montáž a doprava

Montáž a demontáž stanu je stejně jako doprava do 30km zahrnuta v ceně pronájmu. Nad 30km účtujeme minimální dopravné, které nám pokryje jen náklady na pohonné hmoty.

ROZMĚRY STANU

PARTY stan se skládá ze 4 dílů, které určují délku postaveného stanu. Šířka stanu je pevná 6m. Délka (4m, 8m, 12m nebo 16m) závisí na počtu dílů a samozřejmě i ceně pronájmu.

Máte-li zájem volejte tel.: (+420) 723 335 146

Kontaktovat nás můžete e-mailem: stan@hasicido.cz