Hejtman poděkoval hasičům za jejich práci

V pátek 29. ledna 2016 se od 9:00 hodin konala v sále Zastupitelstva Plzeňského kraje slavnostní akce, při které hejtman Václav Šlajs ocenil na návrh ředitele HZS Plzeňského kraje plk. Ing. Františka Pavlase 25 hasičů za příkladné plnění služebních povinností v loňském roce.
Před samotným předáním pamětních medailí a čestného uznání hejtman Václav Šlajs poděkoval hasičům: „Obrovský dík za vaši práci. Všichni dál společně pomáhejme, aby se nám v republice hezky žilo.“
Slavnostního oceňování se zúčastnil také ředitel Hasičského záchranného sboru Plzeňského kraje plk. Ing. František Pavlas, který poděkoval všem hasičům: „Jen v krátkosti musím říci, že sem na vás hrdý. Minulý rok byl pro nás velmi náročný, ale společně jsme ho zvládli,“ a podotkl: „Plzeňský kraj je ten kraj, kterému není lhostejná bezpečnost obyvatel. Patří se tedy poděkovat za významnou podporu činnosti Hasičského záchranného sboru.“

 

Jedním z oceněných je i člen našeho sboru pprap. Tomáš Böhm – příslušník HZS ÚO Domažlice
Tomáš slouží na stanici v Domažlicích, kde se od funkce hasič přes strojníka vypracoval na pozici technik strojní služby. Služební povinnosti a úkoly plní řádně a svědomitě, na stanici uplatňuje své dovednosti v oblasti činnosti oprav techniky.